Akceptujemy płatności

Masz pytania? Zadzwoń

+47 967 52 555

Polskibuss

Transport osób na lotniska Moss Rygge, Sandefjord Torp, Gardermoen

obrazek

Nowa trasa dla mieszkancow Østfold!

02 Grudzień 2016

POLSKI BUSS zaprasza wszystkich mieszkancow Østfold do korzystania z uslug transportowych na nowej trasie Frederikstad – Sandefjord Torp! Odjezdamy minimum 3 razy dziennie, w zaleznosci od ilosci pasazerow jezdzimy tunelem przez Drammen lub płyniemy promem z Moss do Horten. Ukladamy trase tak, aby byc na lotnisku minimum 1,5h przed odlotem. Istnieje mozliwosc zamowienia busa ze wskazanego adresu w obrebie 3km od podanych w cenniku lokalizacji za dopłata 50kr. Dokladne godziny odjazdu przesylamy dzien przed odlotem (ok.20:00) na podany w zamowieniu numer.
Zapraszamy!

Karta rabatowa dla naszych stałych klientów więcej
Zobacz gdzie jesteśmy na lotniskach więcej

Masz pytania? Zadzwoń

+47 967 52 555

lub napisz

polskibuss@gmail.com

Obsługujemy lotniska

Norwegia

  • Oslo Rygge
  • Oslo Sandefjord Torp

Zapisz się do newslettera


Możesz zapłacić

PolskiBuss to firma transportowa działająca na terenie Norwegii oferująca przejazdy z lotniska Torp do Oslo i okolic. Odbieramy pasażerów spod drzwi ich domu lub z umówionego wczesniej miejsca i zawozimy na wszystkie loty z i do Polski z lotniska Torp Sandefjord.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, dbającym o wyjątkowy profesjonalizm świadczonych usług, jak również o zachowanie atrakcyjnych i konkurencyjnych cen, za najwyższą wartość uznajemy ostateczną satysfakcję Klientów.

Zachęcamy do kontaktu.

©2014 PolskiBuss. All Rights Reserved.

Projekt i realizacja: Agencja Interaktywna Netique